top of page

Hakkımızda

Aplus Yayınları

   Değerli meslektaşlarımız, sevgili veli ve öğrencilerimiz,

 

   Dünyada ve ülkemizde hiçbir zaman önemini yitirmeyecek değerler vardır. Bu değer-lerin de başında hatta ilk sırasında eğitim yer almaktadır. Ülkemizdeki eğitim sistemi içerisinde yer alan SINAVLAR ne yazık ki sürekli olarak evirilip değişimlere uğramaktadır. APLUS AKADEMİ yayınları olarak yaptığımız Türkiye geneli kurumsal deneme sınavlarıyla bugüne kadar yüzlerce kurumda yüzbinlerce öğrenciye ulaşma imkanı bulduk.

 

   Bu deneme sınavları aracılığıyla öğrencilerimizin yeni nesil sorularla ilgili deneyim kazan- malarını amaçladık. Daima, ÖSYM tarafından açıklanan kazanımları ölçmeye çalıştık. Bunu yaparken hazırladığımız soru kalıplarının ÖSYM tarafından açıklanan soru kalıplarına ya da daha önce çıkmış soruların standart kalıplarına uygun olmasına dikkat ettik. Bize göre şimdiye kadar yayınlarımıza gösterilen ilgi bize duyulan güvenin ve doğru çalışmalar yaptığımızın bir göstergesi olmuştur.

 

   Bizler eğitimin her şeyden önce bilgi, tecrübe ve güvene dayandığının farkındayız. Her biri kendi alanında uzman yayın kadromuzla bilgi ve tecrübelerimizi sevgili öğrencilerimizin hizmetine sunmaya devam edeceğiz.

 

   APLUS AKADEMİ YAYINLARI olarak hazır-ladığımız ve hazırlamaya devam ettiğimiz yayınlarla sizlerle beraber olmak temennisiyle, tüm çalışmalarınızda başarı ve mutluluklar diliyoruz.

bottom of page